14.7.09

הפתעות ב - VillaVeet

בשבוע שעבר הגעתי, יחד עם חברותי הבלוגריות, לארוע של חברת veet. הארוע התקיים במושב רנתיה ושם הגענו ל - villaveet. אם לומר את האמת, לא ממש ידעתי למה לצפות, אבל מיד אחרי שפתחתי את שער הכניסה - ידעתי שכיף בטוח יהיה פה.
חברת veet באו עם קונספט שהוא מדהים בעיני. במהלך הקיץ ה - villaveet מארחת נערות בגילאי 12-15 שנרשמו באתר ושלחו סיפור קצת על "למה דווקא לנו מגיע להנות מכל הכיף הזה". הזוכות מגיעות לוילה ושם מחכות להן מגוון הפתעות. החל מוילה שמעוצבת כמו מסטיק בזוקה (in a good way), עם בריכה, אוכל, שתיה וכו' ועד לחדרי הוילה ששם נמצאים סודות היופי הנשיים.


לכל חדר יש פונקציונאליות אחרת - חדר איפור, חדר קוסמטיקה, טיפוח שיער וסטיילינג. דווקא בחדר הסטיילינג התעכבנו יותר, הסטייליסטית אורלי שי עושה עבודה נהדרת. עם המון חוש הומור והומור עצמי היא מלדמת את הבנות הצעירות להסתכל על עצמן ולאהוב את מה שהן רואות.אני בטוחה שהבנות שמגיעות ל- villaveet עם חברותיהן הטובות, זוכות בחוויה שתיזכר להרבה זמן. עצם העובדה שחברות טובות יכולות להגיע למקום כל כך כייפי, ללמוד משהו שישמש אותן לכל החיים ולהנות על הדרך (ראיתם? יש בריכה שאין דברים כאלה) היא יוזמה מבורכת.

לסיכום, כמה תמונות של הבלוגריות המהממות שהשתתפו: קלבה הסקסית, שיקסע המדהימה, ספי הנהדרת, שני ששבתה את ליבי, דאבל דא (הן לא בלוגריות אבל הן מגניבות) ואלה, שאירגנה את הארוע והייתה מארחת מקסימה. הכי חשוב, קלבה הביאה את לודוויג שהיה ג'נטלמן אמיתי :)צלם: אלירן אביטל

3 תגובות :

  1. רעיון באמת מקסים, והווילה נראית חלומית

    השבמחק
  2. הוילה הייתה חלומית ולודוויג הוא הכי סקסי בארץ.

    השבמחק