11.8.09

אשלי, האולסוניתבגיליון של חודש ספטמבר של המגזין Marie Claire,יפורסם ראיון עם אשלי אולסון. בראיון, אשלי מספרת מה קרה ואיך קרה שהיא, אחותה ואופנה הפכו להיות מילים נרדפות או לחילופין מנאז' א טרואה אם תרצו. במהלך הראיון היא מדברת בעיקר על עצמה ומשתדלת להפריד בינה לבין אחותה. היא מספרת שהקשר שלה עם פאשן התחיל עוד מהיותה ילדה קטנה. היא מספרת שהיא תמיד אהבה להתלבש יפה ולפעמים אפילו מתגעגעת לאוברולים עם המלמלות שבהן היו מלבישים אותה ואת אחותה התאומה בסדרה "צער גידול בנות" (יש מישהו לא מסכים איתי שהתרגום לעברית מטומטם שאין דברים כאלה?). אשלי, מעולם לא זרקה אף בגד שהיה הרשותה. מעולם. גם התחפושות שלה ושל אחותה מאז שהן היו בייביז נמצאות באחסון ב L.A יחד עם פריטים - נחשקים קצת יותר - נוספים.
כמו בכל מגזין אופנה ולייף סטייל, גם ב - Marie Claire צירפו לראיון הפקת אופנה בהשתתפות אשלי אולסון. למען האמת, מאוד אהבתי את התמונות. כשקוראים את הראיון וכשמתבוננים בתמונות יש מעין תחושה שזו אשלי באמת. או לחילופין, זו אשלי שאשלי רוצה שנחשוב שהיא. כרגע מפורסם רק הראיון החלקי, והכתבה המלאה תתפרסם בצאת גיליון ספט' של המגזין. יחד עם זאת, בחלק שכן פורסם מופיע פירוט מאוד קצר על הרהיטים ופרטי האומנות המצויים בביתה של אשלי בו התקיים הראיון - מכורסאות עור שידיותיהן בלויות והאקרילן מבפנים מציץ החוצה בלי בושה, יצירות אומנות קלאסית ועד ליצירות אומנות מודרנית של אמנים בני ימינו.
אין מה להגיד, הבחורה מעניינת.עוד בכתבה, אשלי מספרת על סדר היום שלה ושל אחותה בימים עברו - מריצה לראיון בתוכנית בוקר, דרך תוכנית צהריים, לסט של סרט לראיון בתוכנית לילה. היא מתפלאה, ובצדק, שהיא לא גמרה כמו בריטני ספירס. גם אני, האמת.


אני לא יודעת למה, אבל לי תמיד נראה שבאולסוניות יש הרבה יותר ממה שהן רוצות לספר, הן הרבה יותר אפלות ממה שנדמה לנו ויש בהן הרבה יותר עומק ממה שהן היו רוצות שנחשוב. תדמית הפאשיוניסטות המפונקות והסנוביות היא רק סוג של חומת מגן בעיני. יש שם הרבה יותר.

את הראיון החלקי ניתן לקרא כאן
התמונות: Marie Claire

5 תגובות :

 1. היא מאוד סקסית, באופן בלתי צפוי
  יותר אישה ממרי קייט
  והעיניים שלה הן האקססורי הטוב ביותר, לא?

  השבמחק
 2. מסכימה עם כל מה שאמרת...

  השבמחק
 3. זה באמת נורא מוזר שהיא כל כך סקסית. צליחו בכתבה הזאת להוציא את הטוב ממנה. הצילומים מדהימים.

  השבמחק
 4. צילומים משובחים, ממש לא הכרתי את "הצד הזה" שלה.

  תודה:)

  השבמחק
 5. בעלת סטייל מלידה.
  (לעיתים אני די מתבלבלת ביניהן)

  השבמחק