8.12.09

גאונות

יש דברים שלפעמים נורא בא לך להגיד אבל את ממש לא יודעת מאיפה להתחיל. יש המון מצבים בחיים שיש לך תובנות מאוד עמוקות לגבי נושא מסויים, אבל לא תמיד את מצליחה לחבר את הדברים למספר משפטים גאוניים שכל מי שיקרא או ישמע את דברייך יגיד "וואו איך היא אמרה את זה כל כך נכון? כל כך מוצלח! מדהימה". בדרך כלל, המצבים האלה קוראים לי כשאני מה שנקרא overwhelmed, ככה שאני לא מצליחה לאסוף את עצמי למצב צבירה מוצק מרב מחשבות. אז יש מספר לא מבוטל של סופרים, מה לעשות רובם רוסים, שאמרו כמה דברים בשבילינו בצורה שאף אחד מאיתנו לא יוכל להתעלות עליהם. מזל שלפעמים, לא צריך סופר רוסי או משורר צרפתי כדי להגיד את הדברים בצורה כה נכונה עד שהיא גאונית. לפעמים כל מה שצריך, זה את מערכת TIME OUT תל אביב.

תאמינו לי, החברים האלה לא מאכזבים כמעט אף פעם.

הם הצליחו לסכם בצורה גאונית, את כל מה שחשבתי, הרגשתי, אמרתי לעצמי בלב או בקולות האלה שאני שומעת בראש כל כמה דקות מידי יום ביומו.


[ניתן ללחוץ להגדלה]


[זה נראה לי גדול מספיק]

תודה לכם מערכת TIME OUT, אתם החלום הרטוב שלי (מידי לילה). לו רק יכולתי לרוקן את הפחים במערכת, הייתי אדם מאושר יותר ממה שאני היום.

תגובה 1 :

  1. מסכימה לגמרי עם מה שהם כתבו. באמת שאני לא מרגישה שמעיין חודדה ואני שייכות אפילו לאותו זן, אז על לאום כבר בכלל אין על מה לדבר.

    השבמחק