22.12.09

דברים יפים

אין המדובר בעוד פוסט מלא בלבוטין נוטפות סקס אפיל ולנבין האגדי. הפעם מדובר בדברים יפים שקורים כאן סביבנו. אני מניחה שרובכם כבר קראתם אצל לא מעט בלוגריות על הארוע שמתקיים בסופ"ש "מתלבשות על זה". מי שעוד לא יודע, מדובר בבזאר בגדי מעצבים כחול-לבן שהכנסותיו קודש למרכז לנפגעות תקיפה מינית. אין ספק שמדובר במטרה חשובה ביותר, שכן הסטטיסטיקה אומרת שאחת משש עברה תקיפה או הטרדה מינית. כן, אחת משש. תעלו פעם לאוטובוס ותספרו בלב את הנשים שיושבות באוטובוס, מהצעירה ביותר ועד המבוגרת ביותר.

אחת

שתיים

שלוש

ארבע

חמש

שש
זו, היא.

הארוע יתקיים בשישבת, בגני התערוכה ב"א (ביתן 16)

את כל הפרטים אפשר למצא כאןועכשיו לדברים שקצת יותר נעים לשמוע אותם - מוזיקה.

המוזיקה ישראלית שינתה את פניה בעשור האחרון ובהחלט אפשר להרגיש את זה בפלאי ליסט הגלגל"צי. אני בטוחה שלעולם אשאר נערת ניינטיז שאחד הדברים החשובים לה ביותר, זה להספיק להגיע לכמה שיותר ימי סטודנט כדי להספיק לראות את סחרוף, פורטיס, אביב גפן, משינה, איפה הילד וכמובן, מופע הארנבות של ד"ר קספר והיהודים - כל אחד מהם, כמה שיותר פעמים.

תחושת הבטן אומרת לי, שהניינטיז עוד יחזרו בגדול וזה יקרה ממש בקרוב. הרי כולנו יודעים שהכתפיים הגדולות של בלמיין א-לה אייטיז זה כבר כל כך 2008 אז אין ברירה ובקרוב מאוד, נקבל וורסיה כלשהי לחולצת הפלנט המוכרת היטב לכל נערי ונערות הניינטיז. ולא, זה לא היה בגלל ה"קריספי קולד אוף סיאטל", זה היה בגלל ובזכות מלכי הגראנג' - קוביין, קורנל (אמרתי ניינטיז...), סטיילי ושות'.

למרות שהמוזיקה הישראלית כבר לא מה שהייתה פעם, פה ושם אפשר לשמוע סנוניות של יצירה ישראלית מוזיקלית מדהימה אבל, מינוס החשיפה לצערי. מי ירים את הכפפה? הוא הרים. הוא, הוא לא אחר מאשר ידיד יקר שפתח בלוג שכולו מוקדש ליוצרים ישראלים. טיבה של המוזיקה הישראלית הוא בלוג שמהווה במה ליוצרים ישראלים צעירים להשמע ולהשמיע. בעיני מדובר ביוזמה מבורכת וחשובה במיוחד, אתם חייבים להקליק ביקור, חייבים.

Photobucket

I Heart Music

4 תגובות :

 1. אין עליך דוש!!!!! את פשוט מלכה!

  השבמחק
 2. הלוואי והייתי יכולה להיות שם ביום שישי,
  תמיד ידעתי שיום לימודים ארוך בשישי זה ממש לא כיף!

  השבמחק
 3. dudi - ♥

  olivia - אוי באסה :( יום לימודים ארוך בכל יום זה לא כיף. אבל, אל תדאגי, בטוח תעשי חיים בשבת ☺

  השבמחק
 4. יקירה שלי, כנראה שנפגש פעמיים בסופ"ש הזה, כי אני מתכוונת להגיע לסלונה ובשבת לגני התערוכה (שני ארועים חשובים בהחלט)

  לגבי הבלוג שהמלצת - היה שווה ביקור, תודה.

  נשיקות עד שישי!

  השבמחק