16.3.10

חוקי בי"ס

בכל בית ספר ובכל כיתה, יש את הילד הכי מקובל, מלך הכיתה. כל מה שהוא יעשה, אחרים גם ירצו וכל מה שהוא יקנה אחרים גם יקנו. מלך הכיתה, קארל לבית שאנל, ראה שכולם עושים את מה שהוא עושה והחליט להשתעשע ברעיון...יום אחד, הוא הגיע ככה לכיתה.


Photobucket
רק בשביל לבדוק, אם גם הפעם כולם ילכו שבי אחריו.
לא עבר הרבה זמן, וכל הילדים רצו גם...גם גוצ'י וגם דיור...
Photobucket
גם בכיתה המקבילה התלהבו, ועכשיו גם לZARA יש כאלה.
לניינטיז ב -

9 תגובות :

 1. Hi Mirelle, I send an affectionate greeting.
  Kisses

  השבמחק
 2. ועל כך יש לומר - יאק.
  והמהדרין יוסיפו גם - ברררר, גועל נפש

  [אופנה זה לא אוכל. מותר להגיד איכס]

  השבמחק
 3. כן נראה משחק מקדים של נקיעת קרסוליים
  בעעע.... מילא מסוכן לפחות שיהיה יפה

  השבמחק
 4. אני מודה שהטרנד הזה באמת הצליח לתעתע בי. מצד אחד, זה נראה מאוד מאוד נוח (ומנסיון של לפני 10 שנים כמעט, זה היה נוח!) ומצד שני, אני לא יודעת אם אני באמת אוהבת את הצורה שלהן.
  התלבטות לא קלה.
  שרונה

  השבמחק
 5. vicen - thank you, right back at you ☺ Kisses

  איפי - מותר להגיד איכס, זה באמת לא אוכל ☺

  השבמחק
 6. מאריה ריה - היי בייב! אכן, מדובר בנפילה חופשית מעזריאלי הדבר הזה.

  Photo.Fashion.Passion - זו גם ההתלבטות שלי, אני גם יודעת שזה נח ומצד שני, זה לא...מממ...יפה (?) כל כך. מה גם שיש פה מצב להשתלטות פרחית על כל הטרנד הזה, מלחיץ.

  השבמחק
 7. אני מאוד אוהבת. יש בזארה TRF זוג ממש חמוד עם שרוכים והוא לא כזה גבוה. אני שוקלת בכובד ראש לחמוד אותם. בא לי נעליים לאביב.

  השבמחק
 8. איזה דה-ז'ה-וו. לפני שנים אמא שלי קנתה לי זוג שכזה (לא בשאנל כמובן, יותר המשביר לצרכן...) וניסתה לשכנע אותי נואשות ללכת איתן. סירבתי בתוקף- הן נראו לי פרחיות ומכוערות גם יחד. (וגם היום הן נראות לי)

  השבמחק
 9. sefi - על אלה בדיוק גם דיברתי (שיש בזארה) אבל, ראיתי שם עוד זוג סגול כזה, עם שרוכים אבל עם אצבעות פתוחות, אני צריכה למדוד אותם...

  מרג'ורי - אני ממש לא יודעת מה אני מרגישה כלפיהן. מצד אחד, זה אמור להיות נח ומצד שני, זה יהיה על רגלי כל פרחה מצויה. אני אמדוד את אלה בזארה (עם הפתח באצבעות),נראה איך אני ארגיש...

  השבמחק