27.2.11

פוסטיפוחה

האפידרמיס: מעורב ותדעו לכם שזה העור הכי בעייתי שיש, כי הוא קצת שמנוני וגם קצת יבש ולפעמים בא לו ולפעמים ממש אבל ממש לא.

המצב: מה שחברותינו בגולה היו מכנות "ברייק אאוט" שזוהי התפרצות פצעונים מרנינה.

הטיפול: מורכב...אבל עובד!


Photobucket

תחילה, משהו טוב לנקות איתו את הפנים. למטרה זו החלטתי לנסות את הסבון של נוטרוג'ינה לעור שמן/מעורב שנוטה לאקנה. ההחלטה הזו התקבלה אחרי שנכחתי בהשקת סדרת מוצרים חדשה של ניוטרוג'ינה, שעליה נרחיב בהמשך.
מחיר: על המדבקה 35 ש"ח על הקופסא 40% הנחה בקופה מחיר מלא 29.9 ש"ח מינוס ההנחה שולם בפועל: 18 ש"ח
מה עושה? מנקה את הפנים ביסודיות, מסיר שאריות איכסה [כולל בסיס מייק אפ ושאר ירקות], משאיר עור פנים רענן ונינוח ולא מייבש אותו כלל.
לא מגניב: סבון מוצק שמגיע ללא כלי שבו ניתן להניח אותו בו.

SeboCallm Young רקחו תחריף לטיפול נקודתי בפצעונים. מאוד שמחתי לגלות, שאני "צעירה" במשהו, חבל שזה בחצ'קונים...בנעורי, העור שלי היה חלק כמו תחת של תינוק ואני בהחלט שייכת לקבוצת האנשים שסובלת מ"אקנה של גיל ה - 30", אני רק מקווה שעד גיל 30 אני אהיה שוב בעלת עור פנים חלק כמו תחת של תינוק.
מבטיחים: שלא יהיו לך חצ'קונים יותר.
בפועל: מנערים את הבקבוק ומורחים את הנוזל בעזרת המקלון המחובר לפקק על האיזור הרצוי. ממתינים שניה וחצי ליבוש והולכים לישון. קמים בבוקר ללא חצ'קון או לפחות עם מחציתו, במידה ומדובר במשהו רציני יותר.
רמת שביעות רצון: אמ"ג!
מחיר: 58.9 ש"ח הנה 25% הנחה ספי בקופה: 44 ש"ח

Ultracalming serum concentrate הוא מוצר חדש של Dermalogica מסדרת ה Ultracalm, שמתאימה גם לגברים בעלי עור רגיש ולא רק לנשים. כידוע הסרום חודר לשכבות העמוקות של העור כאשר הסרום הזה ספציפית מרגיע את העור ומזין אותו. לא מדובר במוצר אנטי אייג'ינג ואני מציינת את זה, כי יש נטיה לקשר סרום לאנטי אייג'ינג...אז לא.
ההמלצה: לעור רגיש, מגורה, שעבר טיפול וכיוב' פעמיים ביום, בוקר וערב.
בפועל: העור שלי מפתח רגישות במיוחד בחורף ובמיוחד במעברים חדים מקור לחום [נגיד ביום שישי היה חמים ובשבת קר ורוח ואיכסוש]. יחד עם זאת, מספיק לי להשתמש בו רק פעם ביום ולרב זה יהיה בערב, אחרי מקלחת וניקיון הפנים ולפני השינה. למחרת בבוקר, העור נעים למגע, לא אדמומי ולא מגורה, האיזורים היבשים, כמעט ולא יבשים בכלל.
יש הרבה מוצרים שמבטיחים להרגיע את העור, זה היחיד מבין כל מה שניסיתי שבאמת עושה את זה בצורה היעילה ביותר, מבלי להשאיר תחושה דביקה על הפנים. [לא מכיל פרבנים].
מחיר: 395 ש"ח [5- מ"ל] אצל הקוסמטיקאיות המורשות. אאוץ'.

כידוע, סרום הוא לא תחליף ללחות וכאן, נכנס עוד מוצר של ניוטרוג'ינה שנכחתי בהשקתו עם בלוגריות נוספות. זוהי סדרת ה Multi Defence שמבטיחה להגן על עור פנינו מחמישה פגעי סביבה עיקריים: שמש, רוח, קור, חום וזיהום אוויר. כאן בארץ המדבר, כל אלו מתקיימים בהרמוניה בכל ימות השנה ובצוותא באים להרוס את הפרצוף המהמם שלנו.
אני חייבת להודות שהייתי קצת סקפטית...אבל אין חכם כבעל ניסיון והנה התוצאות:

Photobucket

קיבלנו להתנסות שתי מוצרים מהסדרה [הסדרה מכילה חמישה מוצרים, מהם שלושה תחליבי לחות לפי סוגי עור, קרם לילה ותרחיץ סקראב] - תחליב לחות לעור רגיל עד מעורב וסקראב המותאם לשימוש יומיומי.

תחליב הלחות מכיל תמצית תה ירוק ברזילאי שהוא מקור טוב לנוגדי חימצון וגם פפטידים מזרעי מורינגה המהווים גורם מחטא ומונע זיהומים. כבר טוב.
בפועל: כנראה שלא סתם קוראים לזה תחליב לחות ולא קרם לחות - הוא קליל בצורה מעוררת כבוד. משאיר את העור רענן ולח במידה, ללא שמנוניות יתר. מכיל 15SPF, שזה כלום ביחס לשמש שלנו ואתם יודעים שבקיץ אני לא יוצאת מהבית בלי 30SPF על הפנים, אבל לחורף זה מספיק.
מחיר: 160 ש"ח מחיר השקה: 90 ש"ח מחיר בפארמים בבריטניה [שם המוצר הושק כבר] 48 ש"ח מספרים שניוטרוג'ינה ניתן למצוא תמיד בהנחה, כמו שמצאתי את הסבון ב-40% הנחה...נחיה ונראה.

חייבת לציין, שהעליתי את הסוגיה בפני אנשי החברה בהשקה [בדקתי מחיר בחו"ל מבעוד מועד] והם לא ממש אהבו את זה שאני יודעת להשתמש בגוגל. התשובה שלהם היתה שהמוצרים אכן נמצאים בהנחה מתמדת, כזו או אחרת, וזו שיטת השיווק שלהם בארץ. אני חייבת להגיד שבעיני מדובר בשיטת שיווק שיוצאת מנקודת הנחה שהלקוחות מטומטמים/מפגרים/לא ישימו לב ואפשר למכור לנו תמיד תוך שירת ההמנון משוק הכרמל "רק היום, רק היום...". חבל.

תרחיץ גרגירים או הסקראב אכן מתאים לשימוש יומיומי, כי הוא מכיל גרגירים מקטנטנים. עוד לא יצא להשתמש בו, כי כמו שציינתי קודם, היה לי "ברייק אאוט" וכידוע, לא עושים פילינג, עדין ככל שיהיה, על עור מגורה/עם פצעונים. אז נמתין עם זה.
מחיר: 90 ש"ח וכל הסיפור שכתבתי קודם, תקף גם כאן.

אני מודה, שלא אהבתי את הבחירה בג'ניפר גרנר, היא לא יפה בכלל בעיני ותמיד נראה לי, שהיא נראת סובלת, גם כשהיא מחייכת. בהשקה, אף אחת מהנוכחות בחדר לא הסכימה איתי. וואטאבר. אני מניחה שאם הבחירה היתה בינה לבין לינדזי לוהאן, גם אני היתי בוחרת בה, היא לפחות נראת נקיה ולא רק מסמים ואלכוהול.

סוגיית הפרבנים: המוצרים של ניוטרוג'ינה לא מכילים פרבנים.
סוגיית הניסוים בבעלי חיים: כל מי שהיה קשור לג'ונסון & ג'ונסון ולניוטרוג'ינה ונכח בהשקה, טען בתוקף שלא מבוצעים ניסויים בבע"ח על מוצרים השייכים לקבוצת ג'ונסון & ג'ונסון. הבטיחו לשלוח לי "נייר עמדה" או הצהרה בנושא, שטרם קיבלתי. אעדכן כשאקבל.

קיבלתי ולכן מעדכנת: נשלח מייל ממשרדי החברה בישראל למשרדי החברה בארה"ב בבקשה שבמשפגש בלוגריות בישראל, אחת מהבלוגריות [ ושמה, מיראל] ביקשה לדעת האם מבוצעים ניסויים בבעלי חיים. נשלח מייל, כולל נייר עמדה הטוען כי ניוטרוג'ינה אינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים והיא חברה באיגוד EPAA [European Partnershup on Alternative Animal Testing] שמטרתו היא למצוא שיטות אחרות לניסוי של מוצרים שלא מעורב בהן בע"ח.


ונעבור לחידושים האחרונים באיפור שלי!

מסקרה חדשה מבית smashbox שהיא לא פחות מגאונית בעיני. היא מעבה ומאריכה והכל עם מברשת מיוחדת בעלת סיבים ארוכים וקצרים, מה שגם מעבה וגם מאריך.
על האריזה: מרגע הפתיחה תהיה טובה ל 12 חודשים ולא 6 חודשים, כמו רב המסקרות. היא ללא פרבנים ולא נוסתה על בעלי חיים, וגם האריזה הקרטונית עשויה מנייר ממוחזר. לאב, לאב, לאב רוצה להתחתן עם המסקרה הזו.

Photobucket


[HYPERLASH - smashbox]

Photobucket

הכל מצויין על גבי האריזה, כמו שצריך.

מחיר: 95 ש"ח ברשת "אפריל"

Photobucket

הגודיז החדשים שלי ממאק:

נכנעתי ורכשתי איילינר ג'ל של מאק, שכולם מהללים בלי סוף...ויש מה להלל. מוצר מצויין, שיושב נהדר. יחד איתו רכשתי גם את המברשת [מספר 263] - שניהם יחד עולים 200 ש"ח. שווה כל שקל, זה נראה מקצועי יותר, נשאר לאורך כל היום וזה מה שחשוב.

עוד רכשתי אודם חדש, כמעט ניוד אבל לא באמת.
שם הגוון: Velvet Teddy
מחיר: 89 ש"ח
מעולה לי ליומיום וגם לערב, מיוחד כי אני מחובבת "המראה הטבעי" לשפתיים.

חייבת לציין, שהתחלתי להשתמש בכל המוצרים לפני כשבוע. הפנים שלי כבר במצב יותר טוב :)

שבוע טוב!

10 תגובות :

 1. האיילינר הזה של מאק הוא זה שאני מישתמשת כבר המון זמן, והוא אכן אדיר...לא מחליפה בעד שום הון שבעולם :-)

  השבמחק
 2. תתחדשי על הכל!
  גם אני שלחתי בבקשה לקבל דף הצהרה כלשהו בדבר ניסויים בבע"ח ועדיין לא קיבלתי מענה.
  אין כמו התפרצויות של חצ'קונים אחרי גיל 20 כדי להרגיש כמו נערה מתבגרת.
  ולגבי מאק - אני בין "מהללי" פלודליין בכל הגוונים שלהם. איילנר הכי טוב שיש וגם אני משתמשת באותה מברשת.
  הפתעת אותי לגבי המסקרה...מוסיפה לויש ליסט.

  השבמחק
 3. המייבש פצעים באמת באמת עובד?
  חח נשמע מבטיח (:

  מזדהה איתך כ"כ אני גם עכשיו במרוץ להשגת עור פנים יפה וטוב שוב :'(

  השבמחק
 4. עשית בשכל שקנית את הפלואידליין והזוויתית של מאק. שני מוצרים מועלים ויעילים בטירוף!

  תתחדשי ותהני :)

  שרונה

  השבמחק
 5. האייליינר נראה מפתה, וגם אני בדיוק קניתי אודם בגוון ממש דומה בברלין!

  אני לעומתך סובלת מעור זוועתי כבר בגילי- כל הכבוד על ההשקעה!

  השבמחק
 6. אין אין אין אין אין על הליינר של מאק. אין. המברשת אדירה - כשבא לי מראה קצת יותר מעושן או עדין ומוצלל אני משתמשת בה עם צללית וזה יוצר אפקט מקצועי וטבעי....
  סיקרנת אותי לגבי השפתון - הולכת לבדוק ברכישת מאק הבאה..

  לגבי המסקרה - היא נותנת מראה טבעי או דרמטי?.....אולי גם תצרפי תמונה של עינייך היפות:)

  השבמחק
 7. גם אני מעריצה של האיילינר ג'ל (יש לי שחור וסגול), ויש לי שתי מברשות - 263 ו-209 שאינה זוויתית אלא מחודדת.

  שיטת המכירה המוזלת תמידית מציקה הרבה פחות משיטת ה"אנחנו לעולם לא עושים הנחות" של שאנל. זה אמנם נתפס כיוקרתי יותר, אבל בסופו של דבר המחיר חשוב יותר מהתדמית.

  השבמחק
 8. מרינה 1 - לגמרי אדיר, אני מאוד מרוצה.

  מרינה 2 - תודה רבה, המסקרה הפתיעה גם אותי, במיוחד שזו שהיתה להם לפני כן היתה יותר מגרועה.

  אנונימי - המייבש פצעים עובד בשבילי ממש מצויין. אני מניחה שזה אחרת לכל אחד, קניתי בעבר מוצרים שעבדו יופי בשביל אחרות ולי לא עזרו בכלל. מאוד הופתעתי לטובה מהמוצר הזה לשם שינוי.

  שרונה - תודה!

  michalooshka - האייליינר שווה ביותר, אפילו סתם תנסי בחנות. ותקני את הסבון של ניוטרוג'ינה! 18 ש"ח [אחרי הנחה]וזה עושה כל כך טוב לעור.

  PinKabuck - המסקרה נותנת יותר מראה דרמטי, במיוחד אחרי 2 שכבות. נורא קשה לי לצלם את העין של עצמי וגם אחרים מתקשים לצלם לי אותה, כך שזה יראה מקצועי. אני חשבתי על זה כבר מזמן ואני חייבת למצוא פתרון...צודקת.

  שרונה - מה/איך עושה ה 209?
  לגבי שיטת ההנחה התמידית, אני דווקא ההפך, אני מעדיפה שלא יהיו הנחות בכלל אבל שלא יקשקשו לי במוח שהנה יש הנחה "מיוחדת" בשבילי. כל כך מזלזל בלקוח בעיני.

  השבמחק
 9. יש לך טעות
  רוב המוצרים של ניוטרוג'ינה לא מכילים פראבנים אבל יש כאלו שכן.
  כמו הbody oil שמכיל propylparaben..

  השבמחק
  תשובות
  1. הפוסט הזה נכתב לפני יותר משנתיים [יש תאריך למעלה] ולכן, אני רק יכולה להניח שהתכוונתי למוצרים שנכללו בסקירה ולא לכלל מוצרי ניוטרוג'ינה באשר הם. תודה על החידוד.

   מחק