8.3.11

עשרה רגעים מכוננים בחייה של אישה

 1. כיתה ג' – הוא מושך לך בקוקו, גונב לך את הקוקיה בתקווה שתרדפי אחריו לחופה. את, רודפת אחריו תוך צעקות של "תחזיר לי!!!! אותך למחנכת!", משיגה אותו, מנסה בכל כוחך לקחת את הקוקיה ואז את מחליטה לעבור לבעיטות ומביאה לו אחת ישר בין הרגליים. הוא, מתקפל לארבע, מתחיל לבכות ואז, או אז את מבינה! שם זה הכי כואב! שם, הוא כבר לא יכול עלייך. את עוד ממש לא יודעת מה יש ב"שם" הזה, אבל את לגמרי יודעת מה את צריכה לעשות בפעם הבאה כדי לנצח אותו בקרב על הקוקיה. או במשחק כדורגל "הבנים על הבנות".
 2. כיתה ה' – הוא צוחק על זה שמתחילים לצמוח לך השדיים. את, אומרת לו שגם לאמא שלו יש. את רואה שזה לא עושה לגמרי את העבודה, אז גם מספרת לו שלאמא שלו יש את מה שלך יש בין הרגליים ומשם, הוא יצא לאוויר העולם. הוא, פותח עיניים גדולות, פניו מלבינות והוא מתחיל לבכות – הרגע שהוא מבין שגם הוא יצא מהכ** של האמא שלו והרגע שבו את מבינה, שתוכלי לשחק על זה לפחות עד כיתה ח'.
 3. כיתה ח' – הוא, מנסה לתפוס לך בציצי במסגרת משחק תמים של מחניים. את, מנסה את הטקטיקה מכיתה ג' ומנסה לבעוט ישר ל"שם". את מגלה שהוא כבר הרבה יותר חזק ממך ושהכח הפיזי שלך לא יקדם אותך לשומקום. את חוזרת להשתמש במילים וחוזרת לדבר על אמא שלו. שואלת אותו, אם הוא עושה את אותו הדבר לאימו כשהוא חוזר לביתו. הוא מתעצבן, כבר לא בוכה, אבל הולך להתלונן למחנכת שקיללת אותו. את מצידך, מסבירה למחנכת שרק שאלת שאלה ועדיין לא קיבלת תשובה. היא, לגמרי בצד שלך.
 4. כיתה י"א – את, מגיעה ליום הראשון של הלימודים עם סמי-מחשוף כדי שכולם ישימו לב שהשמש חיממה אותך ממש יפה בחופש הגדול הזה. הוא, בוהה לך במחשוף ולא בעיניים כשאת מספרת לו איזה כיף היה באילת. את, מתעצבנת אבל במהלך כל השנה את מנסה לבחון מה יכול לצאת לך מזה.
 5. כיתה י"ב – את, מבינה שיכול לצאת מזה כמעט כל מה שתרצי, אבל המחיר גבוה מידי ולכן, במחשופים יש להשתמש בתבונה. הוא, עדיין בוהה.
 6. צה"ל – המקום היחידי, ככל הנראה, שבו את תרוויחי יותר ממנו, כי את אישה וזקוקה לסופגים פעם בחודש. (עדכני ל 2001).
 7. תחילת שנות ה – 20 לחייך – הוא, ישלם, יקפיץ, יאסוף, יביא, ילך, יקח, יבוא. את, תשכבי איתו.
 8. אמצע שנות ה – 20 לחייך – הוא, עדיין ישלם, יקפיץ, יאסוף, יביא, ילך, יקח, יבוא. את, למודת ניסיון שכמותך, תעבירי אותו שבעה מדורי גיהנום ורק אז, תשכבי איתו.
 9. את, ב"שיחת בנות" עם שלוש מחברותייך הטובות ביותר. הוא, לגמרי צריך להיות שם מבחינתך. כי, מה? שידע גם! זה חשוב, לא? שידע מה עובר עלינו, שידע שזה לא קל להיות אישה, שידע את כל מה שאני עושה בשבילו – מורחת, מורטת, גוזרת ושות'.
 10. סוף שנות ה – 20 לחייך – את, ב"שיחת בנות" המתנהלת בין שני גברים – מתי מתגלחים, עם מה, איך, כמה, מה יותר זול, מה כואב, מה חלק, מה מחליק, מה מעצבן, מה מבאס בגילוח. את, יותר לא תנהלי לעולם "שיחת בנות" כשהוא בסביבה.

יום האישה שמח, בנות!

[הערה: הדברים נכתבו בהומור ואין להפגע, להעלב ו/או להתחיל לבכות כמו ילדה בת שלוש]

6 תגובות :

 1. הכי כיף היה בכתה ג'...

  השבמחק
 2. אהבתיי, חחח והכל גם נכון ומצחיק מאוד!

  השבמחק
 3. אני בשלב הי"א, אז עד כאן.. בהחלט ה-רגעים המכוננים בחייה של אישה\נערה!! אהבתי

  השבמחק