10.5.11

63 פסים ?

אפתח בוידוי...יש לי אובססיה לפרינט של פסים [וצבעים בוהקים, אבל זה לפעם אחרת]. אני מניחה שהוידוי הזה לא הפתיע אף אחד מקוראי הנאמנים והמקסימים, שכן יותר מפעם אחת במהלך 2010 וגם 2011, דיברתי ואף קדחתי כך. בתקופה האחרונה אני מרגישה שאני הופכת להיות לאחת מהנשים האלה שיש להן "Signature look" כלומר, אם יש כאלה שלובשות רק צבע מסויים, או רק שמלות או רק מכנסיים או לא יודעת מה, אצלי ימצא משהו עם פסים כמעט בכל פעם.

עם הקולקציה של PRADA לקיץ 2011 והחיקויים שלה תחת כל עץ רענן ו- ZARA או H&M, ניתנה לי ההזדמנות להעמיס, להעמיס ולהעמיס פסים. הכל התחיל משמלת פסים אחת והפך לשלל חולצות וטוניקות והנה עכשיו, יש לי כבר יותר משמלת פסים אחת ואפילו בשילובי צבעים שונים. אני חייבת לציין, שזה אולי אפילו קצת מלחיץ אותי, כי יש משהו מאיים קצת באותן הנשים שתמיד נראות בצורה מסויימת מאוד אבל מצד שני, זה מכניס אותי לנישה של נוחות שלא מאפשרת הזנחה, כי תמיד יש צורך לשחק עם אקססוריז ולחדש טיפה. נשמע הגיוני? אולי זה גם אומר שאני "מזדקנת" או יותר נכון לומר, מתבגרת. היפ היפ הוריי! אופס.

Photobucket

Photobucket

אני אומרת שאם עוד הפעם פסים, אז שיהיה גם נקודות.

ג'קט | חולצת פסים | סיכת פרח | H&M

Photobucket

Photobucket

סריג כותנה | H&M

סריג מעולה עם elbow patches שיהיו חזקים עוד יותר בעונות הקרובות.

מה לא הייתי מתנגדת להוסיף לרפטואר המפוספס שלי?

Photobucket

נוצר בעזרת Polyvore | כל הפרטים שם

אז כן, אני מאוד רוצה בגד ים מפוספס וגם כפכפים עם מלא מלא פסים.

זה אפילו יצא פטריוטי!

חג שמח!

2 comments :

  1. הי, פעם ראשונה שאני מגיבה פה בבלוג. אני קוראת כבר הרבה זמן ואוהבת מאוד. רציתי לשאול אותך אם הסוודר כותנה חדש או משנה שעברה?

    תודה, יפעת

    השבמחק
  2. הי יפית! מגניב מאוד שאת מגיבה :) הסוודר הוא מהעונה והוא עדיין בחנויות או לפחות בחנות בעזריאלי.

    תודה!

    השבמחק