7.8.11

סיפור קצר

"שלום לך אוגוסט, כמה טוב שבאת, כי זה אומר שלא רחוק הרגע, שתלך." ~ זוהי ברכת הבוקר שלי בשבוע האחרון. לשמחתי הרבה, אני לא מ"נפגעי הקיץ" כל כך, כי אני יוצאת מוקדם בבוקר ומתחילה להציץ החוצה מהמשרד הממוזג [יתר על המידה, כמובן] לקראת אחר הצהריים המאוחרים. אז אני זוכה להנות קצת מהלחות והדביקות, אבל בקטנה. מצד שני, אם תשאלו אותי מה אני מעדיפה את אוגוסט או את פברואר הגשום אז התשובה היא, אוגוסט. ללא ספק. למה? כי אני תמיד אעדיף שמש על פני גשם ואפרוריות כללית וכמובן, שבקיץ יש הרבה יותר דברים מגניבים לעשות ולהנות מהם.

אחד מהדברים המגניבים האלה, הוא הרעיונות שקופצים לאנשים לראש כשחם להם למשל, רשת הבוטיקים Story שכולן מכירות, כי הם היבואנים של "מליסה" לארץ, פתחה את "שורט סטורי" בקומה הראשונה של החנות בדיזינגוף 173. מה שקורה שם, הוא שמידי חודש התצוגה בקומה הראשונה של החנות משתנה בהתאם לקונספט, כאשר הקונספט של חודש אוגוסט הוא, איך לא, ים! בדיוק בגלל זה אפשר למצוא שם כל מה שצריך לים או לאאוטפיט קייצי חביב.

Photobucket

אז כמובן, שיש מלא מליסות מכל הדגמים ומכל המינים, בגדי ים של Ugly Duckling לחובבות הז'אנר [שאני לא נמנת איתן, כפי שודאי הבנתן אבל הי! זה בלוג של לשתף, לשתף, לשתף ~ אז שתדעו ;) ], משקפי שמש של המותג SPITFIRE וכדורי אבטיחים כדי לעורר את התיאבון.

Photobucket

בתור חובבת טי-שרטים בעברי, מאוד אהבתי את שני המותגים הידועים שאפשר למצוא בשורט סטורי - הראשון הוא Worn Free של סטיב קאו ומה שקורה שם הוא שסטיב ישב ובדק אילו טי-שרטים לבשו כוכבי הרוק-פופ הגדולים של כל הזמנים, הלך וקנה את זכויות היוצרים על הפרינט ויצר עוד טי-שרטים כאלה. הם עשויים מכותנה אורגנית ועל כל חולצה מצורפת תווית של מי לבש את החולצה ומתי. לגמרי LOVE.
המותג השני הוא Toonstar שעל גבי הטי-שרטים והגופיות שלו תמצאו איורים משעשעים של דמויות אייקוניות למשל, מדונה. אני יותר אהבתי את המותג הראשון, כי יותר מדבר אלי ללבוש טי-שרט שלבש קורט קוביין מאשר טי-שרט עם איור שלו אבל, כזו אני, חסרת חוש הומור במהלך יולי-אוגוסט.

Photobucket

כמובן, שיש גם ים של "מדוזות"! תיקים ותכשיטים של מדוזות האהובות עלי. אפשר למצוא גם שמלות של המותג הבריטי MINA UK ומה שהכי טוב, הוא שעל כל הפריטים יש 20% - 50% הנחה. למה? כי אוגוסט וחם ולכולם נדפק השכל אז עושים הנחות מטורפות. יאי!

אם אתן כבר שם, אני אגלה לכן סוד [מי שמכירה, שששש....סתמו, זה סוד בשביל מי שלא מכירה, סבבה?] באותה החנות ממש יש גם קומה שניה ובה סאמפלים, עונות קודמות וכו' של נעלי מליסה ושל כל המותגים הטובים האחרים ש Story מייבאים לארץ. כולם במחירי מבצע מעולים, כי זה שאריות וסאמפלים, מה שאומר שיש מצב שלא יהיו מידות אבל, תמיד יש סיכוי ליפול גם על מציאות נהדרות.

אגב, הפוסט כתוב בלשון נקבה, אבל לגמרי מתיחס גם לזכרים שבחבורה כי טי-שרטים, נעליים ותיקים של "מדוזה" יש גם בשבילכם!

תהנו ♥
שבוע קסום

תגובה 1 :