15.12.11

מתלבשת על זה גם הפעם


קוראי הבלוג הותיקים יוכלו להעיד על כך, שבשלב מסויים הפסקתי ללכת לכל שווקי המעצבים למינהם, שמתקיימים מידי שנה ברחבי תל אביב. אני לא מסוגלת לראות עוד חולצת טישרט באיכות גרועה עם הדפס מטופש כזה או אחר, שנמכרת במחיר מציאה של 100 שקלים ואני ממש, לא מעוניינת לראות שאריות גזירה שנתפרו ל"שמלת ערב הורסת" ולקרוא לזה בגדי מעצבים.

עם זאת, יש מקום אחד שבעיני חשוב להגיע אליו, וזהו יריד "מתלבשות על זה", שמתקיים גם השנה, זו הפעם התשיעית. מי שלא מכירה, מדובר ביריד הכולל מגוון רחב של מעצבים ישראלים וחברות בינלאומיות שכל הפריטים הנמכרים בו הם תרומה. מה הכוונה? כל פריט שימכר ביריד נתרם על ידי המעצב או החברה ומה שאנחנו נשלם עליו - 30 עד 300 שקלים - הוא מאה אחוז תרומה לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית. הכיף האמיתי הוא, שבאמת מוצאים פריטים משובחים במחירי רצפה.


המבחר הוא עצום ויכלול מעצבים כמו ALUMA, קום איל פו, cuple of, פראו בלאו ועוד וכמובן, חברות בינלאומיות כמו אלדו, french connection, אקססורייז, celio [כן, גם לגברים] ועוד המון.


תמונות: "מתלבשות על זה 2010"
צילום: סיון פרג'
זו הזדמנות מצויינת למצוא פריטים שאולי חשקנו בהם בעונות קודמות ולא הספקנו לשים את ידינו עליהם וכמובן, להתחדש בפריטים יקרים יותר, במחירים נוחים. מה שעוד יותר, שזו הזדמנות מצויינת לתרום, תוך כדי הנאה של שופינג.

אני אהיה שם ומקווה לפגוש גם אתכם.
באמת, תגידו הי או היוש ☺

גני התערוכה, ביתן 11
יום שישי 16/12 - 10:00 - 18:00
יום שבת 17/12 - 10:00 - 20:004 תגובות :

  1. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

    השבמחק
  2. אני שמחה לקרוא על זה אצלך, חשוב ביותר!

    השבמחק
  3. במכירה הזאת אפשר למצוא אצל סליו הנחות משמעותיות

    השבמחק