25.4.13

למות מאושר

אתמול הגעתי לחנות של factory 54 בקניון רמת אביב כדי להעיף מבט על קולקציית האקססוריז החדשה לקיץ 2013. איכשהו, בכל פעם שאני מבקרת בחנות אני מתלהבת יותר ויותר מהבחירות של הקניינים, שלדעתי עושים עבודה מצויינת. factory 54 מחזיקים מותגי ביניים של מעצבים שאני אוהבת יותר [כל מה שאיטלקי, לרב.] וכאלה שאני אוהבת פחות [כל מה שאמריקאי, לרב.] ועדיין, עבודתו של הקניין היא לא פחות מקריטית. מידי עונה מגיעים לחנויות פריטים נבחרים מהקולקציות ולא קולקציות שלמות והקניינים הם אלה שמחליטים מה יגיע. בגדול, זה היה יכול להיות סנוז פסט אחד גדול או לחילופין פרחצ'יאדה מטורפת והנה, מידי עונה, אני יוצאת סופר מרוצה מהבחירות שבהחלט פונות ללקוחות שונים בקהל הלקוחות של הרשת, כך שכל אחד ואחת יכול למצוא לעצמו משהו מתאים. 

אמפוריו ארמאני
האקססוריז של אמפוריו ארמאני, כמו גם הבגדים, גרמו לי לעצב קל רק בגלל שאני לא יכולה לאסוף את כולם ולתת להם בית חם אצלי בארון. הדיוק של ארמאני מוציא ממני בכל פעם מחדש את הצד הרך שלי, שכולל שימוש במילים כמו לחבק, ללטף, לאהוב. 

נגיד הנעליים האלה בשחור לבן ונגיעה קטנה של פרינט מנוחש. הסנדלים האלה כל כך מושלמים בעיני, שהייתי מוכנה לעשות מעשה בלוגרית ולהעמיד אותם על כוננית הספרים שלי, כפריט נוי.


אמפוריו ארמאני | 2990 שקל

עם הנעליים האלה, גם הן של אמפוריו ארמאני, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. הן היו הראשונות שהבחנתי בהן כשנכנסתי לחנות ואותן באמת ליטפתי, חיבקתי, רציתי לתת להן נשיקה קטנה אבל החלטתי שלא ברגע האחרון ממש.

אמפוריו ארמאני | 2290 שקל

אקססוריז | אמפוריו ארמאני
מי שארמאני לא עושה לו את זה כמו שהוא עושה לי, יכול למצוא את עצמו בעוד עשרות דגמים נהדרים של מעצבים אחרים.

אטרו | 2290 שקל

ואז אפשר לחזור בחזרה לאמפוריו ארמאני...אמרתי כבר שהכל אצלו מושלם? אמרתי? טוב, אל תצעקו עלי!

אמפוריו ארמאני | 2490 שקל

אמפוריו ארמאני | 2290 שקל
יש גם חדשות טובות לגברים, הרשת החלה ליבא את קו ההלבשה לגברים של מייקל קורס וממשיכה לייבא את קו הנשים של מייקל ביי מייקל קורס [קו ביניים]. הגברים של מייקל קורס מטרוסקסואליים כמובן, ומלאי שיק. 

ואם במעצבים ניו יורקים עסקינן, אז התיק הזה של מארק ביי מארק ג'יקובס. תודה.

מארק ביי מארק ג'ייקובס | 3290 שקל

עד העונג הבא.


2 comments :