23.4.14

נעים להכיר - חוה זינגבוים

חוה זינגבוים | GLOW SERUM סרום 449 שקל עבור 30 מ"ל | Glyco Active Home Solution חומצה גליקולית 379 שקל עבור 30 מ"ל
כשפנו אלי מיחסי הציבור של חוה זינגבוים בשאלה אם ארצה להתנסות ב- Glow Serum החדש, שאלתי הראשונה הייתה "מי זאת חוה זינגבוים?" מהתגובה, הבנתי שכנראה חייתי מתחת לסלע או לפנות תחת עץ רמת אביבי רענן. חייבת להודות, שנענתי בחיוב רק מפאת הפאדיחה וההבנה שכנראה עלי להכיר ולדעת מי זאת חוה זינגבוים ומה טיב מוצריה.

התברר, שהגברת זינגבוים היא קוסמטיקאית רפואית ותיקה, שיש לה קו מוצרים משלה וכעת היא משיקה סרום יום ותכשיר חומצת פירות לטיפול בלילה שכל עולמם הוא להעניק עור אחיד וזוהר. מודה שהיו לי את הספקות שלי, בכל זאת, אני בלוגרית כבר חמש שנים וכולם תמיד מבטיחים זוהר, ברק וריח דובדבנים כשבמציאות הדברים לפעמים נראים אחרת ולפעמים, הם פשוט מקבלים צורה של אקנה קוסמטי שגורם לי לרצות למות קצת. אגב, ביקרתי אצל רופא העור שלי ושאלתי אותו מתי הסיפור הזה של "אקנה מבוגרים" יגיע לסיומו במקרה שלי, והוא ענה "בטח בקרוב". התעקשתי ושאלתי מתי, כי אני עוד מספר רגעים יוצאת לפנסיה ולשבת בבית אבות עם פצעונים זה פחות מסקסי. הוא התעקש שממש עוד מעט זה קורה.
אז אני ממתינה ובזמן הזה, מורחת בוקר וערב את שיקויי הפלא של חוה. בבוקר, אני מורחת את הסרום שמכיל חומרים העוזרים לשמירה על הלחות וגמישות העור וכן, Linoleic acid שזו חוצמה שמכילה אומגה 6 - חומצת שומן עם מבנה מולקולרי גדול, שעוזרת בשמירה על רכות וגמישות העור גם כן. החלק של "מבנה מולקולרי גדול" קצת הטריד אותי, כי שמעתי בעבר שמבנה מולקולרי קטן עדיף, שכן תאי העור יודעים לקלוט אותו טוב יותר. חששתי שאולי העור המפונק שלי לא יגיב טוב למבנה מולקוקלרי גדול אבל, לשמחתי זה לא קרה.
מעל הסרום, אני ממשיכה כרגיל עם קרם הלחות שלי ושאר ירקות, שדווקא חשבתי לפרט עליהן בפוסט נפרד. בלילה, אני מורחת את התכשיר השני, שמכיל חומצה גליקולית שיודעת להסיר תאי עור מתים ובכך לסייע בהתחדשות העור. החומצה הזו, היא בעלת מבנה מולקולרי קטן [שכאמור, חודר ביתר קלות לתאי העור]. את החומצה לא מורחים פשוטו כמשמעו אלא, מטפטפים כמה טיפות על צמר גפן ומורחים על עור הפנים. לאחר מכן, מעסים כמה טיפות מהסרום [זה מהבוקר] על הפנים והולכים לישון. אני לא משתמשת בחומצה כל ערב, משאירה את התענוג לפעמיים-שלוש בשבוע, כי אני לא מרגישה שאני צריכה מעבר לזה ובערבים שבהם אני משתמשת בה, אני לא מוסיפה קרם לחות מלמעלה, כי אני מרגישה שזה מכביד על העור שלי.

החומצה הגליקולית, כמה שהיא נשמעת מפחידה, כי היא בכל זאת חומצה, דווקא מאוד מתאימה לסוג העור שלי - מעורב ונוטה לאקנה. הסיבה לכך היא, שאני לא משתמשת בפילינג גרגירים, גם לא הזעירים ביותר ולכן, הסרת תאי העור המתים שדווקא חיונית לבעלות עור כמו שלי, לא נעשית. אני לא משתמשת בפילינג גרגירים מכל סוג שהוא מהסיבה הפשוטה, שעור שנוטה לאקנה תמיד "מבשל" איזה משהו והגרגירים האלה רק עוזרים לו להתפרץ החוצה ויתרה מזאת, להעביר את החיידקים לאזורים אחרים בפנים והשמחה גדולה. מה שכתוב כאן מאומת על ידי רופא העור שלי [כפרה עליו] אבל כמובן, שזה נכון עבורי בלבד ויתכן שמישהי אחרת עם עור בדיוק כמו שלי לא יכולה לחיות בלי הפילינג גרגירים שלה. בכיף, אני אומרת. הפילינג שלי נעשה אך ורק במוצרים כמו החוצמה הגליקולית שמסירה תאי עור מתים בלי גרגירים ובכך לא גורמת לי להתפרצויות אקנה מיותרות.

מי שרוצה להתנסות בעצמה, יכולה לרכוש את המוצרים אצל קוסמטיקאיות רפואיות העובדות בשטית חוה זינבוים. אני, באופן אישי, רוצה טיפול פנים אצל הגברת ואם לא זה, אז לפחות כוס תה צמחים כדי להכיר ולשמוע קצת יותר. המוצרים האלה רק פתחו לי את התיאבון.


פוסט שגרת טיפוח מלאה מישהו? אני על זה.


2 comments :

  1. אני משתמשת שנים בשיטת חוה זינגבוים, באמת מוזר שלא הכרת אותה לפני. המוצרים שלה מצויינים!

    השבמחק
    תשובות
    1. עכשיו כשהכרתי, אני מסכימה שהם מצויינים :)

      מחק