10.5.14

מיציתי

אני באמת לא יודעת מה קורה איתי בתקופה האחרונה אבל, יש לא מעט דברים שאני מרגישה שפשוט מיציתי. נגיד, את המחשב הישן שלי ולו כבר מצאתי תחליף בדמות של ASUS חתיך שממלא את מקומו.

מיציתי שרשראות ענק הידועות כינויין Statement necklace שפעם, אהבתי עד מאוד. היום, אפילו כשאני מנסה לחשוב על לענוד שרשרת ענק כלשהי, אפילו שרשרת הפטרוזיליה האהובה שלי, אני חצי נגעלת וממשיכה הלאה. 
השרשראות שלי הפכו להיות שרשראות זהב עדינות או אולי כאלה עם טוויסט, כמו זו עם הכינוי שלי, שתוך דקה וחצי הפכה להיות אהובת הבלוגריות באשר הן.


גם את טרנד האספדרילים שמשום תפס תאוצה בתקופה האחרונה, מיציתי. מתי? לפני כשנתיים כשכתבתי עליו במזגין "בל-מוד" ז"ל ואפילו כאן בבלוג. אל תתפסו אותי במילה לגבי מספר השנים, באמת שלא היה לי כוח לפתוח את קופסת המגזינים שלי ולחפש מתי זה קרה. בכלל, עולם האופנה מפתיע אותי ולא לטובה בתקופה האחרונה, עם טרנדים לא ברורים כמו נעליים שטוחות. מרגיש לי קצת מוזר לקרוא לזה טרנד, כשאני ירדתי מהעקבים לפני מחצית העשור. מצחיק שאני החלטתי ששטוח זה הכי בטוח...אחותי [או משהו כזה] דווקא כשהתחלתי לצאת עם חבר שלי, שגבוה ממני בארבעים סנטימנטרים. כן, אני 155 סנטימטר והוא 195 סנטימטר. כן, אנחנו הזוג המוזר ברחוב וכן, אני זו שחוטפת מבטים שאומרים "את האחרון לקחת לנו?! מה את צריכה כזה?!" מבחורות שמתנוססות לגובה מטר שבעים ומעלה. חבל.

מיציתי מיץ תפוזים ועברתי למיץ אננס.

מיציתי הפוך גדול בבוקר. קטן מספק אותי.

מיציתי אנשים שאומרים "אבל רק שאלתי!" כשהם מקבלים תשובה על השאלה שהם שאלו. כן, לפעמים התשובה היא פשוט "לא". אין צורך להגיד "אבל רק שאלתי", כי הנה, רק עניתי.

מיציתי אנשים ששואלים איך להגיע ממקום למקום וגם זוכים לתשובה מפורטת למדי ואז דואגים להגיד "את בטוחה?" - כן, אני בטוחה, זה אתה שלא בטוח, כי אתה זה ששאל את השאלה.

מיציתי את ייללות החתול שמשמיעה הילדה של השכנים מלמטה.

אה ונראה לי, אבל אל תתפסו אותי במילה, שמיציתי את הסייל ב ASOS. 
נראה לי.


2 comments :

  1. השרשרת הזאת מקסימה. סטייטמנטס אף פעם לא אהבתי (חוץ מאלו שהן בלינגיות-מוזהבות, שזוכות מחבר שלי לכינוי "תכשיטים מצריים"). מזל שלא מיצית את הבלוג, כי זה מה שחשבתי כשעיני שזפה את הכותרת.

    השבמחק
    תשובות
    1. מודה, לפעמים אני חושבת על זה...

      מחק