2.3.15

תיקונים אחרונים
Bio Oil שהגיע לאחרונה לישראל, נמכר בסופר פארם תמורת 69.90 שקלים עבור 60 מ"ל ומבטיח לטפל בצלקות, סימני מתיחה, כוויות, עור יבש וקמטוטים. אפשר למרוח אותו הפנים ועל הגוף ויש לא מעט אנשים שנשבעים שהדבר הזה עובד. השמן עצמו נספג בקלות בעור ומזכיר טקסטורה של "שמן יבש" מבין NUX למשל. הוא מכיל שמן קלנדולה, שמן לבנדר, שמן רושמרין ושמן קמומיל וכן, ויטמין A ו- E שאנחנו כבר יודעים שהעור שלנו אוהב אותם. כדי לדעת אם באמת יש שינוי, רצוי להשתמש במוצר באופן קבוע במשך 8 שבועות. 

את הג'ל קלו קוט הזכרתי בעבר אם אני לא טועה, משום שמדובר באחד המוצרים היחידים שאני מכירה שבאמת עוזר להעלים צלקות - במקרה שלי צלקות אקנה. מדובר בג'ל סיליקוני שמיועד לטיפול בכל סוגי הצלקות. הוא לא זול 191.5 שקל עבור 15 מ"ל אבל, הוא עובד אם מתמידים ומשתמשים בו במשך כחודשיים-שלושה ואף יותר, כדי לראות תוצאות. 

סרום Bright Night של AHAVA מבטיח לאחד את גוון העור ולהבהיר כתמי פיגמנטציה. המרקם שלו ורדרד ופיננתי ובאהבה מבקשים שנמרח אותו דווקא בלילה משום שהתחלקות התאים אינטנסיבית יותר בלילה והסרום תומך בהתחדשות העור, כך שהתוצאות בבוקר למחרת יהיו מקסימאליות. עם זאת, באהבה מבקשים שתתמרחו לפחות 42 יום כדי לראות תוצאות באמת. בשביל התענוג הזה, תצטרכו להיפרד מ- 289 שקלים עבור 30 מ"ל של סרום נעורים.

אולי זה קשור לעובדה שאני עוד לא מאוד מבוגרת ואולי זה פשוט כי זה מה שאני מאמינה בו - אין דבר ששומר על המראה שלנו רענן וצעיר כמו לחות. ברגע שהעור מלא לחות, הוא נראה רענן ובריא ולכן, גם צעיר יותר. רצוי לא לשכוח להתמרח בכל חלקי הגוף, מבלי לשכוח את הכפות שלנו ומבלי להזניח אזורים שדורשים מאיתנו לסובב את הראש כדי לראותם במראה. קרם גוף Velvet Rice של Body Shop הישראלית שמחולק לשניים - קרם ג'ל לטיפול ביום וקרם גוף גוף עשיר ומתאים יותר לילה. שניהם מכילים םרו ויטמין B5 וויטמין E ומועשרים בחמאת מקדמיה. 200 מ"ל של ריח משגע תמורת 59 שקלים. לא נורא בכלל.תגובה 1 :

  1. קלו קוט זהו חומר מצויין להעלמת צלקות

    השבמחק