27.8.15

אורזת

כמה נורא זה לארוז אבל כמה קל זה הופך להיות ברגע שנזכרים שזה אומר שאנחנו עוד רגע על מטוס, בדרך לחופשה.
הנה כמה דברים שלקחתי איתי לחופשה האחרונה וכמה דברים שאני לא אקח אקח איתי לחופשה הבאה.

מברשת שיניים חשבמלית OralB | פצירה חשמלית לכפות הרגליים Scholl | משחת שיניים Colgate MaxFresh | מארז נסיעות מבית life

רצוי תמיד, להתחיל מהתחלה ולכן, הדבר הראשון שארזתי היה מברשת ומשחת שיניים. לקחתי איתי את מברשת השיניים החשמלית שלי ולא, אני לא אקח אותה שוב. כמובן שדאגתי שהיא תהיה טעונה מראש וזאת לא הבעיה. הבעיה היא, המקום שהיא תופסת. אני חושבת שבחופשות קצרות וגם ארוכות יותר, אפשר ואף רצוי להסתפק במברשת שיניים רגילה, גם היא תהיה בשימוש רק בחופשה עצמה. לקחתי הפעם משחת שיניים בגודל מלא מכיוון שדי התמכרתי למשחה הזו של קולגייט וחשבתי שבכל מקרה משחת שיניים לא תזיק. אני תמיד אורזת משחת שיניים לתיק עליה למטוס, כי איכשהו, תמיד יש חשק להתרענן בטיסה וממש רגע לפני שהיא מסתיימת. 
ממש שניה לפני שכולם קמים אחוזי אמוק.

על הפצירה החשמלית של "Scholl" דיברתי כאן בעבר וכן, היא נוסעת איתי גם ובעיקר לחופשות עירוניות [בעיקר, כי אני לא נוהגת לנסוע לסוג אחר של חופשות]. כשהולכים הרבה ומבלים את רב היום על הרגליים, זה מבחינתי מוצר חובה. 

תיק איפור/קוסמטיקה שקוף בגודל מתאים לאחסון בתיק עליה למטוס, נרכש מהסופר פארם והכיל בתוכו כמה בקבוקונים וצנצנות קטנות אליהם העברתי את מוצרי הטיפוח שלי. על תיק האיפור/"שקית יוקרתית" אני דווקא כן ממליצה אבל על הבקבוקונים...פחות. הם לא אטומים ואפילו יריעת ניילון מתחת לפקק לא עצרה את סבון הפנים שלי מלנזול.

סבון פנים וסרום מבית "CHRISTINA" - סדרת New BioPhyto | מים מיסלריים וספריי מים טרמליים Avene | קרם לחות עם 15SPF וקרם עיניים Shisedo - סדרת Ibuki | שמן פנים לעור מעורב - שמן CLARINS

אז בואו נעשה לפי הסדר:

שפריץ של מים טרמליים אף פעם לא מזיק - בבוקר לפני שמצחצחים שיניים ולפעמים גם אחרי, בטיסה, בטיול, כשחם וכשסתם. אבל, בעיקר לפני ניקוי פנים.

מים מיסלריים מסירים איפור - או לפחות את האיפור שאני נוהגת להתהדר בו בחופשות, כזה ששואף לכלום, הם מורידים שאריות של לכלוך, שומן או כל דבר אחר מהעור.

סבון הפנים שלי בחודשים האחרונים הוא הסבון הזה של "כריסטינה" מסדרת New BioPhyto החדשה שמיועדת למי שסובל מהפרשה שומנית מוגברת מבלוטות החלב, גירויי עור שונים, קשקשת ובאופן כללי "עור לחוץ" וזה גבירותיי ורבותיי, בדיוק מה שקורה שעוברים מהסאונה התל אביבית לקרירות האירופאית ובחזרה. 

סרום מאותה הסדרה, לאותן הבעיות בדיוק...וקרם לחות שכולל הגנה מהשמש.
קרם עיניים מאותה האופרה של קרם הלחות. 

ובלילה, במקום למרוח קרם לחות עם SPF, אני נוהגת גם שלא בחופשה, למרוח את השמן האלוהי הזה שאני לא יכולה לחיות בלעדיו. מחממים היטב בין הידיים ומניחים על הפנים בלי לשפשף יותר מידי. הוא מלחח בדיוק במידה הנכונה ועוזר לווסת את כמות השומן המופרשת מהעור [הפתעה, אני יודעת], הוא עוזר עם איזורים יבשים וקילופים, עוזר לתקן בעיות פיגמנטציה, צלקות ובקיצור, אהבת חיי.
כמובן, שחשוב מאוד למי שרוצה להתנסות בשמן הזה של CLARINS לרכוש את זה שמותאם לסוג העור שלה. למי שיש עור מעורב-שומני שתקנה בדיוק עבור עור כזה, מסוג אחר לא תפיקו את המירב ותסמכו עלי, ניסיתי. 

אז כל השפורפרות הגדולות [מעל 100 מ"ל] הועברו לבקבוקונים [לא הצלחה גדולה כפי שכבר ציינתי] ולעור הפנים שלום.גילוי נאות - מוצרי "כריסטינה", קולגייט ושיסדו נשלחו אלי לסקירה.

תגובה 1 :

  1. הפוסטים שלך תמיד כל כך כייפים לקריאה! התמונות מהממות. שבת שלום!

    השבמחק