10.9.15

הדקה ה- 90 ~ להריח טוב בחגים


בושם Fantasy Intimate Edition מבית בריטני ספירס 199 שקל | מארז CREMA 49.9 שקל | מארז SABON החל מ-89 שקל | מארז ULTIMATE מבית "רונית רפאל" הכולל קרם פנים ומי פנים 755 שקל

אין מה לעשות, בסוף זה מגיע לזה שלאף אחד אין כוח לעמוד בפקקים, להידחף בין המוני אנשים לחוצים ולחפש את המתנה האולטימטיבית לסבתא-דודה שלכם לכבוד החגים. במילים אחרות, אם לא התארגנתם עד כה על פיסת קרמיקה סקנדינבית משובחת או אריג פשתן מארץ בלטית כלשהי, אתם הולכים לקנות מארז.

כן, מארז.

או בושם.

אז לצעירים שמבין מקבלי המתנות זה די פשוט - בושם של זמרת כזו או אחרת תמיד עושה את העבודה וזה מדהים עד כמה שהם מתלהבים. אם הם מעל גיל 15 אל תצפו לחיבוקים ונישוקים, הכוונה היא לכאלה שעוד צופים בערוץ הילדים - מינוס טל מוסרי - מידי פעם.

סבתות, דודות ושאר ירקות שיארחו אתכם בחג >> מארז!
החל מאלו של SABON שאי אפשר לפספס איתם אף פעם, כי הם מגיעי בריחות קלאסיים ובמארזים מדהימים שאפשר להשאיר אחר כך לאחסון ועד אלו של מותגים עממיים כמו CREMA שתמיד עושים נעימי.

מארזי חג מבית YVE ROCHER החל מ- 89 שקל
בין לבין, אי אפשר לא להתיחס לאלו של השחקנית החדשה בזירה הישראלית, הלא היא YVE ROCHES. הכל מריח כל כך טוב...ועשוי כל כך איכותי. בא לי לישון בתוך קרם הגוף שלהם מסדרת "שמן זית מפרובאנס".

ונניח שאתם בקטע של לפנק, לפנק, לפנק...ממש כמו בפרסומת ואתם גם כבר לא סטודנטים, בשעה טובה, אז תקנו לאמא מארז של "רונית רפאל". 
או שובר לטיפול פנים.

"לא אמא, זה לא רמז למשהו" תגידו לה, "את פשוט מושלמת וצריך לשמר את זה!"
אקסטרא חזרת על הרגל הקרושה, מובטח!


תריחו טוב וחגים שמחים!אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה