12.3.16

חופשה, שלום.


צילום: מיראל דושנסקי

רגע אחרי שחוטפים וירוס, כי מזג האוויר לא סגור על עצמו והחללים הציבוריים מלאים באנשים שמלאים בחיידקים, ורגע לפני שהנזלת הופכת להיות נזלת אלרגית, מגיע השלב שבו אני מרגישה צורך להיפרד מהמיטה הרכה ולקחת חופשה. לשוטט במקומות לא מוכרים או אפילו במקומות מוכרים מאוד. 

צילום: מיראל דושנסקי

לא צריך לתכנן הרבה וגם לא צריך לקחת איתך הכל, רק את זוג הנעלים האהוב, כמה קישקושים מודרניים קטנים שיעזרו לשמור על צלם אנוש ואת המצלמה. 

אני בן אדם אורבאני שיכול להינות גם מנופים של טבע אינסופי ועדיין, תמיד אעדיף חופשות עירוניות. האתגר מבחינתי, הוא למצוא את הרוגע בכל מקום שמגיעים אליו. זה יכול להיות נמל תל אביב ביום שבת [כמה ילדים יש לכם? כמה?], זה יכול להיות גם רחוב אלנבי, ירושלים, יפו, ברלין, וילנא, לונדון או וורשה. מה שאני אראה זה לא בהכרח מה שאתם תראו אבל, בשביל זה יש לי את המצלמה שלי - כדי שאוכל להעביר קצת מנקודת המבט שלי.

צילום: מיראל דושנסקי
צילום: מיראל דושנסקי


אני תמיד ארצה לשוטט במקומות חדשים או ישנים, תמיד ארצה לראות אנשים מבלים ואף פעם לא אתנגד לאכול משהו טעים.


צילום: מיראל דושנסקי
"החופשה הבאה שלי בכלל לא רחוקה" - אמרתי לעצמי כבר כמה פעמים ובכל פעם שאני אומרת את זה, זה מקרב אותי למועד עצמו אז אולי זה דווקא טוב.

הפעם התכנון הוא יחסית הרבה זמן מראש, כרטיסי טיסה זה שטויות [כי זה החלק שאני לא אמונה עליו בתכנון החופשה] ובית מלון [שזה דווקא כן חלק שאני ממונה עליו בתכנון החופשה] אני מחפשת תמיד דרך  hotels combined - מנוע חיפוש מלונות שנותן תוצאות מכל אתרי המלונות וה- booking  שכולנו מכירים. 

צילום: מיראל דושנסקי
צילום: מיראל דושנסקי

העיקר שהתכנון יהיה כמה שיותר פשוט, כי להיכנס ללחץ מתכנון חופשה זה בערך הדבר הכי מפגר שאני יכולה לחשוב עליו. כבר עכשיו, כשאני רק כותבת את הפוסט הזה ושום דבר עוד לא באמת קורה, אני כבר הרבה יותר שמחה רק מהמחשבה שבעוד לא יותר מידי זמן, אני אשנה את הנוף, גם אם זה רק לכמה ימים.


אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה