23.5.16

בחזרה לעתידשפתונים בגווני "אדמה", חולצות בטן וקולר בתור האקססורי האולטימטיבי – כולם הוכחה שכך שאופנת שנות ה- 90 חזרה ושאני זקנה.

הייתי ילדה בשנות התשעים וגם נערה מתבגרת, ענדתי קולרים, סלדתי מחולצות בטן [חוץ מאותה הפעם שהלכנו לגן הבוטני בתל אביב לטובת עבודת ביוטופ] ואהבתי נעלי ספורט עם חצאיות קצרות. אצלי לפחות, נייקי היו ה-דבר רק בתחילת שנות האלפיים ומה שכיכב עד אז היו נעלי ספורט של FILA ו- SKECHERS.
יש לי געגוע מטורף לכל אחד משני אלה, ה-FILA הקלאסיות בלבן עם כחול ואדום וה- SKECHERS שתמיד היו צבעוניות, עם סוליות עבות יותר ושרוכים צבעוניים ומנצנצים. אין יותר מזה כדי לגרום לנערה בת 15 להרגיש כאילו שהיא על גג העולם.


והנה, הנערה בת 33 ו- SKECHERS המציאו את עצמם מחדש עם אלפי דגמים חדשים, שחלק גדול מהם אפשר למצוא גם בישראל.  מהצבעוניים ביותר ועד הקלאסיים ביותר.


הפעם בחרתי ללכת על מונוכרומטיות – כמו שאמרתי אתמול לחבר: "עם הגיל, אתה עושה יותר ויותר סינון לארון שלך ומגלה שהוא הופך להיות יותר ויותר מונוכרומטי עם תיבול באקססוריז". זה מה שנשאר מהארון שלי והנה מה שאני הולכת לנעול בפעם הבאה שאני יוצאת לשוטטות לטובת צילומים, הודות ל- SKECHERS ישראל.את הקולקציות החדשות ניתן להשיג בחנויות הרשת:
תל אביב – האנגר 9, נמל תל אביב | ירושלים – רחוב יפו  44 | חולון – המכתש 6 | רמת גן – קניון אילון |
אשדוד – סטאר סנטר | באר שבע – גרנד קניון ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.


אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה