12.6.16

J'adore הכל

J'adore EDT - מחיר 339 שקל עבור 50 מ"ל | 483 שקל עבור 100 מ"ל

מכיוון שבשלושת השנים האחרונות הנוכחות שלי במרחב האינטרנטי הלכה ופחתה [על זה בפוסט נפרד], נפרדתי בלב שלם מכל מה שקשור להשקות והפקות כאלה ואחרות שדרשו ממני להגיע לאנשהו בתחילת היום או באמצע היום ולפעמים, גם בסוף היום זה לא היה רלוונטי. השיח סביב "מי הן הבלוגריות שיכולות להגיע לארועים ב- 11:00 או ב- 14:00 ממש באמצע היום?" די מיצה את עצמו ברגע שאני פשוט לא יכולתי וזהו. לכן, בכל פעם שחברה הייתה מספיק מתחשבת בשביל לשלוח לי מוצרים הביתה לצרכי סקירה, הייתי אסירת תודה על כך. 

לא זכורה לי הפעם שבה התאכזבתי ממה שיש לבית דיור להציע בכל הנוגע לאיפור וטיפוח ולכן, נשמעה מיני צווחה כשחזרתי מעוד יום עבודה ארוך, פתחתי את ארון החשמל ומצאתי שקית דיור לבנה.

בשקית נמצאו פריטים מההשקה האחרונה של דיור שכוללת השקה מחודשת לבושם J'adore בגרסת EDT. התווים של הבושם מכילים כל מה שאני אוהבת - כן, אני אוהבת בשמים מתוקים יותר מאשר פחות - התו העליון מכיל תפוז אדום, תוי הבסיס מכילים מגנוליה, וניל ולימון וכמובן, ורד דמשק [Damask Rose]. מבחינתי זה הבושם הקייצי המושלם ואפשר לראות בתמונה, שאני לא מפסיקה להשתמש בו.

מייקאפ Forever - מחיר 240 שקל עבור 30 מ"ל | Dior Backstage Blender - מחיר 99 שקל

שלושת הדברים הנוספים שנמצאו בשקית ההפעתעות הלבנה, היו מייקאפ נוזלי, ספוגית הנחה למייקאפ וברונזר/היילייטר שעליו ארחיב בהמשך. המייקאפ הזה הוא פשוט שיחוק רציני ואני באמת לא יודעת איך השיווק של דיור בישראל ניחשו מה בדיוק אני צריכה. ברור לי שזה נשמע מאוד "בלוגרי" מצידי, אבל בתור מישהי שקיבלה מאות אם לא אלפי מוצרים כאלה ואחרים שכל קשר בינהם לביני או גוון העור שלי הוא מקרי בהחלט, אני מעריכה מאוד כשמישהו עושה את העבודה שתמורתה הוא מקבל שכר, על הצד הטוב ביותר. תגידו לי אתם מה הטעם לשלוח מחליק לשיער למישהי שצריכה ללכת לישון עם שיער רטוב בגולגול כדי שתתעורר בבוקר עם גל וחצי שבכל מקרה יחזור לסורו החלק תוך שעה וחצי? אז במקרה הזה מדובר בשיחוק רציני >>
← מייקאפ מסדרת Forever בגימור מאט - הפרצוף שלי הופך למחבת לטיגון עמוק בקיץ.
← עם כיסוי בינוני-גבוהה - לא מזיק, לא מזיק.
← הגנה 35SPF - בדיוק מה שצריך.
← הגוון שנשלח אלי - גוון מספר 30 medium beige - בסדרה יש 12 גוונים ויש לי תחושה שהנציגות ברשתות השיווק לא היו יכולות להתאים גוון טוב יותר בשבילי.

בקיצור, יש לי תחושה שרקחו את המייקאפ הזה במיוחד בשבילי, כי הוא לא מאוד מאט על הפנים ומשאיר גימור מאט טבעי מאוד. הוא נשאר על הפנים עשר שעות בלי בעיה ובלי לפדר מעל באמצע היום. כמובן, שאני מתיחסת ליום עבודה רגיל ומשרדי ולא ריצת מרתון סידורים ב- 35 מעלות חום בצל.


לטובת הנחת המייקאפ דיור השיקו ספוגית Dior Backstage Blender שבשונה מהביוטי בלנדר המוכר [והאהוב יש לציין] בספוגית של דיור יש חלק שטוח שנועד להנחת המייקאפ ומאפשר גישה נוחה יותר לאיזורים שקשים יותר להגעה כמו האזור מסביב לאף, העיניים והשפתיים. אין צורך להרטיב אותו, כי הוא עובד נפלא כשהוא יבש הודות לצפיפות החומר שממנו עשויה הספוגית. 
בהתחלה זה מוזר שאין צורך להרטיב אותו בשביל להתחיל להניח את המייקאפ, בגלל שזה מה שאני רגילה מהביוטי בלנדר ומעוד כמה ספוגיות אחרות. במקרה הזה, החלק החלק מיועד להנחת המייקאפ וחלקים המעוגלים של הספוגית מיועדים להחלקה של החומר והשגת אחידות.


Dior Blush Sculpt - מחיר 221 שקל

לא נראה שצריך להרחיב יותר מידי על ה- Dior Blush Sculpt מהסיבה הפשוטה שמדובר בברונזר שמושלם לחימום עור הפנים ומעבר קל על תווי הפנים לטובת חיזוק הקונטור הטבעי [אף אחד לא ביקש ממכן לצייר לעצמכן פרצוף חדש ומי שכן ביקש, היה צריך באותו הרגע להישלח הרחק מכאן כדי שלא ימצא את הדרך חזרה.]. בחלק השני, נמצא היילייטר די עדין לטובת הדגשת האזורים "הגבוהים" של הפנים כמו עצמות הלחיים, עצם הגבה ואנא, אל תניחו את זה על קצה האף. אין לכן מושג כמה מגוחך זה נראה, כי אם היה לכן, לא הייתן עושות את זה. תשאירו את זה על עצמות הלחיים, עצם הגבה, מעל השפה ופנים העין. זה אמור להספיק.

בקיצור, כל מה שיכול להוציא צווחת שמחה מבחורה שטחית וצרת אופקים כמוני היה בשקית קטנה ולבנה, וזה בדיוק מה שקרה.

תודה לצוות של דיור שלא מפסיקים להפתיע.4 תגובות :

  1. התמונות שלך הכי יפות בעולם. אני נדהמת כל פעם מחדש!

    השבמחק
  2. זה נראה פשוט מדהים!

    השבמחק