16.11.16

מה הצבע האהוב עליך?

הוא: "מה הצבע האהוב עלייך?"
אני: "יהלומים"
הוא: ....
אני: ....

זאת התשובה הקבועה שלי בכל פעם ששואלים אותי מה הצבע האהוב עלי. זה לא אומר שאני אוהבת דברים מנצנצים, זה אומר בדיוק את מה שזה אומר - יהלומים זה דבר נהדר, בכל הגדלים ובכל הצורות ובכל הגוונים. 

הפוסט הזה יהיה ניסיון נואש להימנע מהקלישאה ש"יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה", משום שאני מאמינה שלכל אחת מאיתנו יש מספיק חברים טובים אחרים וכל אחת מאיתנו יכולה לעבור את החיים בסבבה לגמרי גם בלי יהלומים. יחד עם זאת, לעבור את החיים בלי פינצטה למשל, יהיה קצת יותר קשה לדעתי.

בכל אופן, באוסף התכשיטים הקטן שלי, יש כמה אבנים יקרות שאני משתדלת לזכור לנקות לפחות פעמיים בשנה. אני לא יודעת אם זה יותר מידי או מעט מידי אבל, המדד שלי הוא שאם הם כבר לא מנצנים מאוד אז אולי כדי לעשות משהו בנוגע לזה. הדרך שאני הכרתי עד כה, הייתה להכין אמבט מי ברז פושטים עם סבון, להשרות את התכשיט ואז לקחת מברשת קטנה ורכה ולתת קצת הרבשה איפה שצריך. זה קצת סיפור, במיוחד אם צריך את זה כאן ועכשיו. 


הנה לכם פתרון לכאן ועכשיו, דאזל סטיק של חברת Diamond Factory - עט לניקוי תכשיטים ויהלומים שנראה בדיוק כמו קונסילר סטיק שכולנו מכירות: מסובבים את הקצה הכסוף אז שרואים כמה טיפות של חומר בצבע תכלת סבוני, מברישים את התכשיטים, שוטפים תחת מי ברז זורמים והנצנוץ חוזר.


הנה משהו שעוזר לעבור את החיים ביתר קלות - דברים שחוסכים זמן. זה תקף למסכות פנים של חמש דקות, מסיר איפור דו פאזי או פשוט שמן או חלב לניקוי פנים. במילים אחרות, כל דבר שהופך פעולה של 20 דקות לפחות לפעולה של 5 דקות, הוא שדרוג.


אז נצנוץ נעים לכולם וגם רמז...רמז...
יש לי יומולדת בעוד חודש ועשרה ימים בדיוק!

4 תגובות :

 1. נראה מדהים

  השבמחק
 2. ואו, זה נראה ממש מגניב!

  השבמחק
 3. נראה מגניב
  מזמינה עכשיו לנסות 😃

  השבמחק
 4. רעיון ממש חמוד ואת כותבת נפלא, כרגיל.

  השבמחק